o nas

Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. Ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych w Wola Parku znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, ZARA oraz Punkt odbioru zamówień IKEA. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Zdrofit i Akademia Tańca Ireneusz Sulewski

Wola Park zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Ulricha. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy. Najbliższa stacja metra (Księcia Janusza) jest oddalona zaledwie 10 minut spacerem. 

Oferujemy liczne usługi i udogodnienia, w tym bezpłatny parking na 3 000 miejsc, stację benzynową, stację rowerów miejskich, możliwość wypożyczenia rowerów cargo czy stację ładowania samochodów elektrycznych. Zapraszamy również do naszej bezpłatnej Strefy Co-Workingowej, która znajduje się przy wejściu do Zdrofit.

Regulamin dla Klientów Centrum Handlowego Wola Park

Failed to render chatbot, threw exception: System.IO.FileNotFoundException: Could not find the requested file File name: '/assets/chatbot/pl/wolapark/pl/scripts/frontend-widgets.min.js' at IngkaCentres.Feature.Chatbot.Controllers.ChatbotController.FindCorrectPath(String finalPart, String centerName, String& fullPath) at IngkaCentres.Feature.Chatbot.Controllers.ChatbotController.RenderChatbotBody()