Bieżące informacje

W dniach 02.08–30.09 zostanie wyłączony z użytkowania fragment drogi na parkingu Wola Parku, na odcinku między wejściem do centrum przy salonie Empik, a wejściem do części biurowej Wola Court. Zamknięcie przejazdu wynika z prac budowlanych prowadzonych wokół Ogrodów Ulrlicha. Za utrudnienia przepraszamy!
Uwaga! Prace techniczne 02-30.08.2022

jak do nas dotrzeć?

Do Wola Parku dojedziesz szybko i komfortowo ulicą Górczewską, która jest już w pełni otwarta. Z Centrum samochodem to tylko 15 minut. Niezmotoryzowani w łatwy sposób dojadą do Wola Parku autobusem lub metrem, a miłośnicy jednośladów w bezpieczny sposób przyjadą do nas nowo powstałą ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Górczewskiej od strony Centrum.METREM

Teraz do Wola Parku dojedziesz bezpośrednio metrem, linią M2 stacja Ulrychów.

Autobusem

ul. Górczewska, przystanek: Metro Ulrychów

Linie: 167, 171, 190, 249 i 523

 

Autem

Bemowo, Wola, Śródmieście - dojazd ulicą Górczewską
Failed to render chatbot, threw exception: System.IO.FileNotFoundException: Could not find the requested file File name: '/assets/chatbot/pl/wolapark/pl/scripts/frontend-widgets.min.js' at IngkaCentres.Feature.Chatbot.Controllers.ChatbotController.FindCorrectPath(String finalPart, String centerName, String& fullPath) at IngkaCentres.Feature.Chatbot.Controllers.ChatbotController.RenderChatbotBody()