Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Wola Parku była dla Państwa komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 stycznia br. informujemy, że od poniedziałku, 1 lutego większość sklepów i punktów usługowych w Wola Parku jest ponownie otwarta. Zapraszamy także do strefy restauracyjnej, która niezmiennie realizuje zamówienia na wynos i z dowozem.

Jednocześnie zapewniamy, że działamy w ścisłym reżimie sanitarnym. Uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych i krajowych.

Bezpieczeństwo naszych Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem.

Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania tutaj.

Limity osób w sklepach
 
W sklepach o powierzchni do 100 mprzebywać może 1 osoba na 10 m2, z kolei dla sklepów powyżej 100 m2 obowiązuje limit 1 osoby na 15 m2. Przestrzeganie limitów liczby Klientów leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnych obostrzeń.
  

Godziny dla Seniorów

Zgodnie z decyzją Rady Ministrów z 29 stycznia br. „Godziny dla Seniorów” nie obowiązują od 1 lutego br.


Multikino i klub fitness Zdrofit

Multikino oraz klub fitness Zdrofit pozostają zamknięte. Szczegółowe informacje są dostępne na stronach Multikino oraz Zdrofit.

 
Salony fryzjerskie i kosmetyczne 

Salony fryzjerskie i kosmetyczny funkcjonują bez zmian w ścisłym reżimie sanitarnym. Oznacza to konieczność zachowania co najmniej 1,5 m odległości pomiędzy stanowiskami. W tych obiektach może przebywać nie więcej niż 1 osoba na 1 stanowisko obsługi, z wyjątkiem obsługi.

 
Strefa coworkingu

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, funkcjonowanie strefy coworkingowej zostało zawieszone. O wznowieniu jej działalności będziemy informować.

 

Jakie zasady bezpieczeństwa sanitarnego są stosowane w Wola Parku?

Podejmujemy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na bieżąco aktualizujemy procedury bezpieczeństwa i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Przy wszystkich wejściach do Wola Parku oraz na terenie strefy gastronomicznej dostępne są stacje z płynami do dezynfekcji. Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z nich. Ponadto we wszystkich toaletach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym oraz plansze z instrukcją dotyczącą techniki skutecznej dezynfekcji rąk.

Nasz personel firmy sprzątającej dokłada wszelkich aby każdy czuł się u nas komfortowo. Pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a także wyposażeni w specjalne środki dezynfekujące, które służą do przecierania miejsc z którymi odwiedzający Wola Park mają najczęstszy kontakt, w tym m.in. powierzchnie tablic interaktywnych z mapami centrum.

Jednocześnie prosimy klientów o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad dotyczących bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.