Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w Wola Parku była dla Państwa komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada br. informujemy, że od soboty, 28 listopada większość sklepów i punktów usługowych w Wola Parku jest ponownie otwarta. Zapraszamy także do strefy restauracyjnej, która niezmiennie realizuje zamówienia na wynos i z dowozem.

Jednocześnie zapewniamy, że działamy w ścisłym reżimie sanitarnym. Uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych i krajowych.

Bezpieczeństwo naszych Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem.

Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania tutaj.

 

Limity osób w sklepach
 
W sklepach o powierzchni do 100 mkw. przebywać może 1 osoba na 10 mkw., dla sklepów powyżej 100 mkw. obowiązuje limit 1 osoby na 15 mkw. Przestrzeganie limitów ilości Klientów leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnej sytuacji.
  

Godziny dla Seniorów

Na terenie sklepów: Auchan, Fromażeria Warszawska, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Poczta Polska, Białe czy czerwone? funkcjonują „Godziny dla Seniorów”, które dotyczą osób powyżej 60. roku życia i mają zastosowanie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 12:00. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 26 listopada br., „Godziny dla Seniorów” nie będą obowiązywały w czwartek, 24 grudnia br.


Fitness Klub ZDROFIT

Klub fitness funkcjonuje na zmienionych zasadach. Więcej informacji dotyczących Fitness Klubu Zdrofit dostępnych jest na www.zdrofit.pl.

 
Multikino

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. działalność kina pozostaje zawieszona do 27 grudnia br.
 

Salony fryzjerskie i kosmetyczne 

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. salony fryzjerskie i kosmetyczny funkcjonują bez zmian w ścisłym reżimie sanitarnym. Oznacza to konieczność zachowania co najmniej 1,5 m odległości pomiędzy stanowiskami. W tych obiektach może przebywać nie więcej niż 1 osoba na 1 stanowisko obsługi, z wyjątkiem obsługi.

 
Strefa Coworkingowa

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, funkcjonowanie strefy coworkingowej  zostało zawieszone.

 

Jakie zasady bezpieczeństwa sanitarnego są stosowane w Wola Parku?

Podejmujemy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Na bieżąco aktualizujemy procedury bezpieczeństwa i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Przy wszystkich wejściach do Wola Parku oraz na terenie strefy gastronomicznej dostępne są stacje z płynami do dezynfekcji. Zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z nich. Ponadto we wszystkich toaletach znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym oraz plansze z instrukcją dotyczącą techniki skutecznej dezynfekcji rąk.

Nasz personel firmy sprzątającej dokłada wszelkich aby każdy czuł się u nas komfortowo. Pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a także wyposażeni w specjalne środki dezynfekujące, które służą do przecierania miejsc z którymi odwiedzający Wola Park mają najczęstszy kontakt, w tym m.in. powierzchnie tablic interaktywnych z mapami centrum.

Jednocześnie prosimy klientów o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad dotyczących bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.

Dbajmy o siebie - Piktogramy

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.