u nas zawsze znajdziesz miejsce!

W Wola Parku mamy 3000 bezpłatnych miejsc parkingowych! Dlatego nie musisz się martwić o miejsce do parkowania. 

Zaparkuj tam gdzie Ci wygodnie korzystając z jednego z naszych czterech parkingów. Do twojej dyspozycji jest piętrowy Parking czerwony oraz niebieski, które są częściowo zadaszone i bezpośrednio połączone z budynkiem Wola Parku, aby nawet deszczowa pogoda nie była Tobie straszna! Parking zielony i żółty zlokalizowany jest na zewnątrz budynku – to dobry wybór jeżeli w planach masz zakupy w sklepie Castorama lub chwilę wytchnienia w naszym Parku Ulricha.

Pamiętamy też o rodzinach podróżujących z dziećmi oraz o osobach niepełnosprawnych. Specjalnie dla nich zostały stworzone miejsca parkingowe znacznie szersze od standardowych oraz zlokalizowane blisko wejścia.

Failed to render chatbot, threw exception: System.IO.FileNotFoundException: Could not find the requested file File name: '/assets/chatbot/pl/wolapark/pl/scripts/frontend-widgets.min.js' at IngkaCentres.Feature.Chatbot.Controllers.ChatbotController.FindCorrectPath(String finalPart, String centerName, String& fullPath) at IngkaCentres.Feature.Chatbot.Controllers.ChatbotController.RenderChatbotBody()